Zlatníctvo Cherubín s dlhoročnými skúsenosťami

Predaj zlatých šperkov a ich výroba na mieru podľa vlastných predstáv zákazníkov nás teší natoľko, že sa stále viac snažíme vychádzať našim zákazníkom v ústrety, ponúkať férovú cenu a výbornú kvalitu výrobkov zo zlata.

Náš tím

Ladislav Čikovský

Ladislav Čikovský

Vlastník

Výroba šperkov na mieru

Anet Milonová

Asistentka predaja

Kamenná predajňa

Jana Nová

Asistentka predaja

E-shop

Unikátny vzťah k zlatu a šperkom

Štúdium odboru ZLATNÍCTVO pre nás znamenalo hlboko porozumieť zlatu, šperkom, ich výrobe a oprave. Voviedlo nás do sveta ušľachtilých kovov a naučilo nás využívať ich vlastnosti na to, aby sa zo šperkov mohli ľudia tešiť čo najviac a najdlhšie.

Otvorenie prvej vlastnej predajne

Sen každého zlatníka môcť predávať šperky podľa svojho vkusu a tvoriť taký druh šperku, ktorý má on sám rád. Začiatok veľkého záväzku vybudovať si dobré meno, prinášať kvalitné šperky a snažiť sa plniť unikátne požiadavky našich zákazníkov, o čo sa snažíme dodnes.

Nové priestory predajne na námestí

So zväčšujúcim sa množstvom zákzníkov a veľkým výberom a variabilitou zlatého sortimentu prišla požiadavka  priestrannejšej predajne, kde si naši klienti budú môcť pohodlne sadnúť do kresla a v pokoji si poprezerať kolekcie svadobných obrúčok, vyskúšať si širokú ponuku zlatých náušníc, retiazok či prsteňov. Výhodná poloha na námestí umožňuje každému jednoducho navštíviť našu predajňu a zaručene nájsť ten správny šperk.

Nový E-shop zlatocherubin.sk

Vďaka možnostiam internetu sme Vám zasa o kúsok bližšie a našu ponuku si môžete poprezerať doma či cestou z práce.

Veríme, že nový e-shop prinesie našim zákazníkom ešte väčšiu flexibilitu a pohodlie pri  výbere z našej ponuky.

Produkt bol pridaný do zoznamu

Tento web používa súbory Cookies vo Vašom zariadení, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie.